עורך דין מומלץ

Back חזרה למאמרים

בכל הליך משפטי, מחתימה על חוזה שכירות עד הגשת תביעה או רכישת חברת הייטק,  רצוי ואף כדאי להשתמש בייצוגו של עורך דין ולהסתייע בו ככל שניתן. עורך הדין נדרש לגלות בקיאות בדין ובהליכים המתנהלים, ותפקידו לסייע לאדם לצלוח את ההליך המשפטי בדרך הטובה ביותר עבורו. מטרת הייצוג לאפשר לאדם לממש את זכויותיו באותו הליך משפטי באופן הטוב ביותר, לוודא שלא מנצלים את חוסר ההבנה או חוסר הידיעה שלו בנושאים משפטיים, ולהבטיח את התנהלותו של הליך הוגן, צודק ויעיל. הצעד הראשון שיש לעשות כאשר מתחיל הליך משפטי, מכל סוג, הוא לשכור את שירותיו של עורך דין. 

 

מה הופך עורך דין לעורך דין טוב?

עורך דין מומלץ הוא עורך דין אשר מגלה מקצועיות רבה בתחום בו הוא מתמחה, לצד יחסי אנוש טובים ושירותיות. בראש ובראשונה, עורך הדין מעניק שירות ללקוח ככל נותן שירותים, אולם כאן מדובר על מערכת אמון מיוחדת שנדרשת בין הלקוח לבין עורך הדין, בשים לב לכך שעורך הדין נכנס למעשה בנעלי הלקוח, וטוען בשמו. על כן, יש לחפש עורך דין או משרד עורכי דין אשר זמין למענה שוטף, משרד אשר מעדכן על התקדמות ההליך, מתנהל במקצועיות וכל זאת תוך שהם הנגשת המידע ללקוח שאינו מבין את השפה המשפטית. 

בנוסף, עורך דין מומלץ יהיה כזה אשר מתמחה בתחום ספציפי של הענף המשפטי הרלבנטי, ולאו דווקא מי שמתפרש על עשרות תחומי התמחות. ניסיון עורך הדין יכול להתבטא בעבודה משפטית ארוכת שנים, טיפול בפניות ובתיקים רבים, בקיאות ברזי התחום וב"כללי המשחק" ועוד. לדוגמה, עו״ד מומלץ עבור הליך חדלות פירעון יהיה עורך דין הבקיא בחוק חדלות פירעון, דיני תאגידים והליכי גביה בפרט..

 

כיצד נמצא עו״ד דין מומלץ המתאים לצרכים שלנו?

עורך דין מומלץ, בראש ובראשונה, הוא עורך דין המתאים לצרכים של האדם הספציפי, בהתאם לנסיבות ולמאפיינים של המקרה. כפי שנאמר, כל עורך דין מתמחה בתחום מסוים וחשוב לאתר את החוזקות של המשרד ושל עורכי הדין.. כן חשוב לתת את הדעת שגודל המשרד לאו דווקא יהיה רלוונטי ולא יעיד על איכות השירות המשפטי או על רמת המחירים.

ההמלצה היא לבחון את הצרכים שלנו, ולבחון האם הם תואמים לעורך הדין ואופי המשרד. בסופו של דבר, תחושת הבטן והכימיה גם הן חשובות, שכן נידרש לבלות עם עורך הדין זמן לא מבוטל.

 

משרד עורכי דין אביתר כהן ושות' הוא משרד המתמחה בהליכי חדלות פירעון ובמשפט אזרחי מסחרי, על ההליכים הנכללים בכך – פשיטת רגל, כינוס נכסים, ניהול חובות ועוד רבים. למשרד ניסיון מקצועי ומשפטי עשיר וייחודי, לצד הקפדה על זמינות מלאה ללקוח. 

צריך הכוונה?
Compass
Call
Mail
Search